Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або більше символів!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Онлайн калькулятори пивоваріння

Калькулятори - важливі інструменти під рукою пивовара. Вони допомагають в розрахунку основних параметрів під час приготування пива, що сприяє передбаченню і поліпшенню показників свого майбутнього напою.

Калькулятор кольоровості пива SRM/EBC

Розраховує колір пива в SRM і EBC і повідомляє на скільки світлим або темним буде ваше пиво грунтуючись на кількості і типі компонентів.

Калькулятор вмісту алкоголю в пиві

Цей калькулятор розраховує вміст алкоголю в пиві за обсягом, грунтуючись на показниках щільності початкового сусла і кінцевої щільності пива перед додаванням цукру (праймера) для карбонізації.

Калькулятор карбонізації зброджуючого цукру

Розраховує скільки цукру (праймера) додати під час розливу по пляшках в домашньому пивоваріння, включаючи залишкову кількість присутнього СО2 в пиві за рахунок ферментації. Підтримує кукурудзяний цукор (декстрозу), столовий цукор (сахарозу), і сухі солодові екстракти (DME).

Калькулятор поправки щільності Brix/OG

Конвертує з Brix в Питому вагу (SG) і з Питомої ваги в Brix. Обчислює вміст алкоголю за об'ємом (для використання в сухих винах). Градуси Плато і Баллінг в масштабі дуже близькі до шкалою Брікса і можуть бути взаємозамінні тут. Чим вище число, тим більше вміст цукру в розчині. В кінцевому підсумку це призводить до більш високого обсягу алкоголю в кінцевому продукті.

Калькулятор хмільної гіркоти в пиві (IBUs)

Міжнародна одиниця гіркоти (IBU) використовується для того, що б дізнатися на скільки ваше пиво гірке (чим вище гіркоту, тим вище показник IBU). Шкала IBU починається з нуля для пива без гіркоти (фруктове пиво) і закінчується при 120 для екстремально гіркого пива, такого як Імперський ІПА або Американське Ячмінне Вино.